Krása

 

KOSMETIKA

 

Kosmetické ošetření biokosmetikou Syn Care

Kosmetika byla od prvopočátku v úzkém vztahu k medicíně a hygieně. Zrodila se však z přirozené touhy po kráse a je vždy touhou po kráse motivována. Je stará tak, jako kulturní dějiny lidstva a odedávna je její náplní snaha přiblížit se ideálu krásy, který je však v různých místech i dobách proměnlivý. Jejím posláním je adaptace člověka v životním prostředí tak, aby mohl uplatnit všechny své vzhledové přednosti a potlačit vzhledové vady.

Současná kosmetika vychází z těchto pravidel: 
1. Krásné je jen to, co je zdravé.
2. Vzhled kůže závisí na celkovém zdraví organizmu (proto se o kůži říká, že je zrcadlem zdraví).
3. Kosmetika musí zdůrazňovat tělesnou i duševní harmonii.
4. Harmonie duševní i tělesná dodá chuť k práci i životu.

V příjemném prostředí našeho salónu se Vám dostane profesionální kosmetické péče dermokosmetikou s certifikací BIO značky SYN CARE.  Pleť Vám bude ošetřena přípravky určené přesně k Vašemu typu pleti. Výsledkem kompletní kosmetické péče bude hebká a harmonizovaná pleť Vašeho obličeje a hedvábná a příjemně provoněná pokožka Vašeho těla. Pomůžeme Vám vybrat si i domácí kosmetickou péči. Samozřejmostí je odborné poradenství.

Dopřejte si dokonalý odpočinek a nechte vyniknout svou krásu.

Syn Care – profesionální lékařská dermokosmetika

- plně respektuje přirozenou fyziologii kůže
-  zabývá se péčí nejen o běžné typy pleti, nýbrž i o léčbu hraničních stavů kůže, vyžadujících lékařský zákrok (akné, kuperóza, hyperpigmentace…)
- umožňuje udržet zdravý stav pleti, předcházet známkám jejího stárnutí, účinně ovlivňovat kožní nemoci a přispívat k jejich léčení

Kosmetika Syn Care je rovněž držitelem certifikátu CPK (certifikovaná přírodní kosmetika)
CPK garantuje:

- použití pouze přírodních surovin, neošetřených chemickými látkami (při pěstování nesmí být použita syntetická hnojiva ani syntetické přípravky proti škůdcům)

- suroviny nebyly pěstovány pomocí GMO (geneticky modifikované organismy)

- kosmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty a barviva, PEG emulgátory, silikony ani umělé oleje

- skladování BIO surovin a prodej kosmetiky CPK je dozorován nezávislým inspekčním orgánem

Před vlastním ošetřením provedeme test Vaší pokožky a následně vybereme řadu přesně určenou pro Vaši pleť.Můžete si dopřát běžné ošetření zahrnující čištění, peeling, barvení, masáž, masku atd.., nebo využijete nadstandardního ošetření pro rejuvenaci pleti pomocí galvanické žehličky, radiofrekvence, diamantové dermabraze atd..

Ošetření s pomocí přístrojů lze různě kombinovat, zcela jistě Vám bude doporučena ta nejlepší metoda přímo pro Vás. Ať už pomocí nejmodernějších technologií nebo naturálně.

Cílem je krásný, zdravý, mladistvý udržovaný vzhled, příjemně strávený čas a relaxovaná mysl.

 Kosmetika LARENS

-                      

DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

Ošetření pleti zajišťující důkladné, ale zároveň šetrné odstraňování epidermálních (vrchních) vrstev odumřelých buněk a nečistot bez vedlejších efektů.
Výsledek:
Po ošetření dojde k rozjasnění a zjemnění pleti, uvolnění pórů a vyhlazení nerovností (např. jizvičky,…)
Indikace:
Pleť poškozená od slunce (pigmentové skvrny), jizvy po akné, jemné vrásky, rozšířené póry
Kontraindikace:
Pokožka podrážděná od slunce/solária, hnisavé projevy na kůži, opar
Délka: 
Cca 30min
Doporučení po ošetření: 
Nechat pleť v daný den odpočívat, pokud není nutné, tak se nelíčit
Intenzita návštěv: 
Doporučujeme rozmezí 21 - 28 dní
Počet návštěv: 
Ošetření je vhodné absolvovat alespoň 4x 

LIFTINGOVÉ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ

Kyselina hyaluronová, nazývaná molekula mládí je přirozenou součástí pokožky. Díky schopnosti vázat vodu hydratuje pleť, redukuje vrásky, urychluje hojení kůže. Podporuje novotvorbu kolagenu.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?

Vaši pleť odlíčíme a dokonale očistíme od jakýchkoliv nečistot. Poté pomocí aplikátoru s diamantovým kotoučem jemnými tahy odstraňujeme nejsvrchnější vrstvu pokožky. Kosmetické ošetření probíhá bezbolestně a je kombinováno s podtlakovou masáží. Následně naneseme sérum z kyseliny hyaluronové.

Pro zvýraznění efektu je možné kombinovat toto ošetření s obličejovou lymfodrenáží (odstranění otoků, čištění pleti), radiofrekvencí (lifting pleti, zjemnění vrásek, odstranění podbradku), kosmetickou masáží a maskou.

 

 

Česká přírodní biokosmetika značky Henep

Vhodná pro silné alergiky i ekzematiky! !

HENEP je značka pro nevšední českou bioaktivní přírodní kosmetiku, která je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn dlouholetými zkušenostmi s vývojem a zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky, avšak v maximálním souladu s přírodou. Základem precizních receptur jsou ušlechtilé oleje a to zejména dýňový, konopný, arganový. Výsledkem jsou premiérové produkty se špičkovými aktivními složkami a jemnými vůněmi, které přinášejí viditelné výsledky, pro které je zájem o značku Henep i v zahraničí a to v Belgii, Řecku a Francii.

Proč značku Henep?

- Bio přípravky Henep respektují biologickou podstatu a funkci kůže

- Přípravky ověřeny v praxi – vývoj Henep spolupracuje s kosmetickými salony

- Prvotřídních účinků srovnatelných se světovými výrobci je dosaženo použitím špičkových účinných látek, jako jsou Omega6Ceramide, Omega3Ceramide, Avelanine, Esculoside, kyselina hyaluronová, D-panthenol

- Synergicky působící širokospektrální směsi s pečlivě vybalancovanými vzájemnými poměry olejů, kde stavebním kamenem směsí je dýňový, BIO slunečnicový, amarantový, argánový, mrkvový, jojobový a BIO konopný olej.

Využíváme tuto bioaktivní kosmetiku také při kosmetických ošetřeních.

 

Vybrané doporučené produkty:

- Anti Time Day – denní vyhlazující a antioxidační krém proti vráskám

- Anti Time Eye – multiaktivní balzám proti vráskám tmavým kruhům a váčkům pod očima

- REGEDYN – bioaktivní regenerační krém pro citlivou pleť

- PSORIADYN – pečující bio krém při atopii a lupénce

- AKNEDYN – BIO pasta proti akné

- DESET SIL RAPID – extra chladivý - při akutním přetížení pohybového aparátu

- VARODYN – efektivní olejogel proti křečovým žilám

- Kosmetické produkty určené pro dětskou pokožku (BABYNOL – extra jemná zklidňující směs ušlechtilých olejů pro děti i dospělé)

Kompletní nabídka a ceník je dostupný na provozovně Zenzen

 

Pro potřeby 21. století byl znovuobjeven kosmetický poklad. Pokud Vás po odstranění chloupků trápilo zarůstání a zanícená, podrážděná pokožka, vyzkoušejte generacemi žen používanou, pravidelně praktikovanou a díky tomu nezapomenutou cukrovou pastu.

Depilace/epilace je tak prostá, ale přitom maximálně účinná.

Vyzkoušejte a přidejte se ke stále se zvětšující skupině příznivců tohoto 100% přírodního produktu.
Orientální depilace je vhodná pro své složení, techniku, provedení a šetrnost jak pro dívky a ženy, tak i mladíky a muže.
Orientální depilační hmota je zcela přírodní produkt, bez přídavku chemických látek. Je vyrobena z monosacharidů (fruktosy a glukosy), vody a přídavku citronové šťávy. Tato hmota minimálně dráždí pokožku. Je vhodná pro alergiky a osoby nesnášející chemické depilační výrobky.

Při vlastní depilaci hmota zároveň odstraňuje odumřelé buňky z povrchu kůže (peeling) a vysoká koncentrace cukru působí protizánětlivě (cukr je přírodním konzervantem - brání množení mikroorganismů - stejné vlastnosti cukru se využívá např. při výrobě marmelády).

Výsledek: chloupky nezarůstají a oproti jiným metodám vytrhávání se pokožka nezanítí.

 

Prodlužování řas - EMPORIO

Provádíme metodou řasa na řasu (každá jednotlivá syntetická řasa se přilepí zvlášť na řasu přírodní). Doplnění se provádí podle individuální potřeby každé 2-4 týdny. Aplikace je bezbolestná. Lepidlo je vhodné i pro velmi senzitivní oči.

Kosmetický materiál značky EMPORIO Lashes je schválený Státním zdravotním ústavem v Praze.

Dlouhé a husté řasy jsou hitem letošního léta, zvýrazní a rozzáří Váš pohled a omladí Váš obličej lépe než jakýkoliv lifting

 Zásady před aplikací umělých řas: přijít s nenalíčenými řasami, 12 hod před aplikací nenanášet na řasy nic s mastnou složkou, vytáhnout čočky

První aplikace setu trvá přibližně 2 hodiny, doplnění přibližně hodinu.

Zásady po aplikaci permanentních řas: 24 hod se vyhnout kontaktu řas s vodou, doporučuje se spát první noc na zádech, vyhnout se vždy prostředkům s mastnou složkou, líčit řasenkou speciálně na prodloužené řasy, ostatní zásady vám budou sděleny v salonu.

  

 

 PEDIKÚRA

Kombinovaná pedikúra

Kombinace mokré a suché pedikúry přináší výhody obou a odstraňuje vzájemně jejich nevýhody.

 • dezinfekce nohou
 • vodní lázeň
 • odstranění zrohovatělé kůže
 • korekce délky a tvaru nehtů
 • zbroušení nehtového lůžka
 • přístrojové ošetření chodidla
 • nanášení krému
 • lehká masáž chodidel
 • lakování

 

Wellness pedikúra

Nejluxusnější péče o vaše nohy.

Kombinace mokré a suché pedikúry + olejový peeling + výživný zábal na nohy

 • dezinfekce nohou
 • vodní lázeň
 • odstranění zrohovatělé kůže
 • korekce délky a tvaru nehtů
 • zbroušení nehtového lůžka
 • přístrojové ošetření chodidla
 • olejový peeling
 • opláchnutí peelingu ve vodní lázni
 • desetiminutový zábal celých chodidel
 • nanášení krému
 • lehká masáž chodidel
 • lakování
 • MANIKÚRA

  Ošetření a péče o přírodní nehty p- shine

  Tvář se k lepšímu mění jen těžko. S vlasy jdou zázraky, chce to však odborníka. Krásné a zdravé nehty však může mít každý. Stačí k tomu trochu trpělivosti a manikúra P-Shine.

  Jde o čistě přírodní techniku úpravy nehtů, jejímiž složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5

   

  Parafínový zábal

  Parafínový zábal na ruce/nohy  intenzivně regeneruje namáhanou pokožku.

  Při aplikaci zábalu dochází k významnému kosmetickému efektu, kterého dosahujeme zvýšeným prokrvením pokožky v důsledku jejího prohřátí, za současného zajištění neprodyšnosti po dobu zábalu. Působením teplého parafínového zábalu se zvyšuje tonus kůže, prokrvení kůže a zrychluje se látková výměna v pokožce. Pokožka je po aplikaci měkká, vláčná a vypnutá. Aplikace parafínového zábalu na ruce/nohy je možný v době masáže. Aplikaci zábalu lze také samozřejmě provádět samostatně.

  Účinky: uvolňuje svaly a klouby, zjemňuje pokožku, má omlazující účinek, zesvětluje pigmentové skvrny, pokožka je okamžitě jemná a máte sametově hladké ruce, úspěch již po první kúře, vynikající péče pro omlazení vašich rukou/nohou

 

ANTI AGE KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ

 

RADIOFREKVENCE - LIFTING

kosmeticko - medicínské ošetření obličeje i tělových partií pro vypnutí pleti a omlazení pokožky

 

Ošetření touto poměrně novou, ale stále oblíbenější metodou umožňuje opětovné zpevnění pleti obličeje, a tím i korekci vrásek. Používá se i na těle k vypnutí ochablé pokožky.

 

Radiofrekvenční přístroj je vhodný pro všechny typy pleti. Podílí se na obnovení vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky a redukuje vrásky. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence.

Energie se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Kůže je pevnější, viditelně se vyhlazují vrásky kolem úst, na čele a na krku. V oblasti podbradku dochází redukci tukových buněk.

Při ošetření partií těla se využívá RF pro estetické i rehabilitační účely.  Po ošetření dochází k vypnutí pleti (např. ochablé bříško po těhotenství), zmírnění viditelnosti strií. Hluboké prohřátí odstraní nebo napomůže téměř všem rehabilitačním problémům

 

Výsledek je patrný bezprostředně po ošetření. Ošetření se doporučuje opakovat po týdnu v sérii 3 až 5 návštěv. Ošetření je příjemné, klienta neomezuje v žádných aktivitách.

 

Metodu lze následně doplnit IPL, aplikací botoxu či kyseliny hyaluronové.

 

- bezbolestná příjemná procedura k vypnutí ochablé pleti

- redukce vrásek

- vyhlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu, bříška i kolen

- redukce tukové tkáně v obličeji

- zmírnění viditelnosti strií

- lze kombinovat s ostatními omlazujícími metodami a nevyžaduje žádná omezení po aplikaci

- doplňuje kavitaci

 

Průběh ošetření:

1. očištění pleti

2. aplikace vodivého oleje

3. ošetření radiofrekvenční hlavicí, což klient pociťuje jako hřejivou masáž

4. odstranění oleje a dočištění pleti

5. aplikace liftingové, čistící nebo hydratační masky či zábalu

 

Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, epilepsie, vážná srdeční onemocnění, kovové implantáty v místě ošetření,  nedávné výplně (kolagen, botox, kyselina hyaluronová)

 

Doporučujeme: před aplikací nepoužívejte hydratační krémy na obličej ani tělo!!

Výsledek: chloupky nezarůstají a oproti jiným metodám vytrhávání se pokožka nezanítí.

 

 

DIAMANTOVÁ DERMABRAZE

Ošetření pleti zajišťující důkladné, ale zároveň šetrné odstraňování epidermálních (vrchních) vrstev odumřelých buněk a nečistot bez vedlejších efektů.
Výsledek:
Po ošetření dojde k rozjasnění a zjemnění pleti, uvolnění pórů a vyhlazení nerovností (např. jizvičky,…)
Indikace:
Pleť poškozená od slunce (pigmentové skvrny), jizvy po akné, jemné vrásky, rozšířené póry
Kontraindikace:
Pokožka podrážděná od slunce/solária, hnisavé projevy na kůži, opar
Délka: 
Cca 30min
Doporučení po ošetření: 
Nechat pleť v daný den odpočívat, pokud není nutné, tak se nelíčit
Intenzita návštěv: 
Doporučujeme rozmezí 21 - 28 dní
Počet návštěv: 
Ošetření je vhodné absolvovat alespoň 4x 

LIFTINGOVÉ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ

Kyselina hyaluronová, nazývaná molekula mládí je přirozenou součástí pokožky. Díky schopnosti vázat vodu hydratuje pleť, redukuje vrásky, urychluje hojení kůže. Podporuje novotvorbu kolagenu.

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?

Vaši pleť odlíčíme a dokonale očistíme od jakýchkoliv nečistot. Poté pomocí aplikátoru s diamantovým kotoučem jemnými tahy odstraňujeme nejsvrchnější vrstvu pokožky. Kosmetické ošetření probíhá bezbolestně a je kombinováno s podtlakovou masáží. Následně naneseme sérum z kyseliny hyaluronové.

Pro zvýraznění efektu je možné kombinovat toto ošetření s obličejovou lymfodrenáží (odstranění otoků, čištění pleti), radiofrekvencí (lifting pleti, zjemnění vrásek, odstranění podbradku), kosmetickou masáží a maskou.

 

 

LYMFODRENÁŽ

Detoxikace organismu

Rozproudění metabolismu

Odstranění celulitidy

Zpevnění pokožky

Tvarování postavy

Pomoc při otocích

Prevence křečových žil

Rychlejší odplavování nečistot z těla

Doplňková procedura k neinvazivním liposukcím

 

Ošetření těla založené na principu přerušované komprese končetin a tlakové masáže, které má za úkol aktivovat průchod lymfy a uvolnit lymfatické cévy. Při správném fungování prochází lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin (voda + bílkoviny + tuky + soli + odumřelé buňky + bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů těla). Naopak při neprůchodnosti lymf. systému zůstávají tyto škodliviny v těle, což se negativně projevuje na stavu a vzhledu pleti i pokožky celého těla.

Výsledek:
Zvýšení průtoku lymfatického systému, odstraňování celulitidy, zpevnění břicha, hýždí a nohou. Dále dochází k vypínání pokožky, zlepšení jejího vzhledu i pevnosti, redukci objemu těla a případné otoky jsou odstraněny. Škodliviny (toxiny) odchází z těla ven, odstraňuje se únava, urychluje se metabolismus a zvyšuje prokrvení.

Vhodné jako rehabilitace a také jako prevence proti: lymfatickým otokům, vzniku žilní, oběhové a lymfatické nedostatečnosti; vzniku křečových žil v těhotenství.
Indikace:
Pocit „těžkých nohou“, otoky, celulitida. Vhodné u osob vystavených dlouhodobému stání či sezení a také u osob s tendencí či dědičností cévní a žilní nedostatečnosti, vzniku křečových žil, bércových vředů, otoků.

Kontraindikace:
Zhoubné nádorové bujení, bakteriální infekce, zánět podkoží, akutní žilní onemocnění, nejasné bolesti břicha, onemocnění jater a ledvin, porucha srdeční činnosti, zelený zákal, patologické těhotenství, velké křečové žíly

Délka:

po manuálním otevření uzlin se klientka uloží do nafukovacích kalhot. Doporučujeme si s sebou vzít své ponožky a legíny. V kalhotách se relaxuje 40 min.

Doporučení po ošetření:
Dodržovat správný pitný režim, dostatek tekutin totiž podpoří účinek lymfodrenáže, a tím usnadní odplavení škodlivin z těla + podpoří správnou funkci ledvin.

Vhodné tekutiny:
čistá neperlivá voda, bylinný čaj, lymfodrenážní čaj

Nevhodné tekutiny:
káva, černý čaj, alkohol, barevné a sladké sycené limonády

Intenzita návštěv:
1 - 2x týdně
Počet návštěv:
Kompletní kúra zahrnuje 10 ošetření. Vhodné je provádět 2 celkové kúry ročně: jaro, podzim 

 

Depilace voskem

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla počínaje obličejovými partiemi (obočí, knírek), přes ruce, zadeček, třísla až po nejčastěji depilovanou pokožku nohou. Depilaci citlivějších oblasti jako jsou třísla, podpaží a obličejové partie je ale lepší nechat odborníkům, kteří používají vosk šetrnější k pokožce.

Před depilací: doporučuje se nechat chloupky narůst na cca 5 milimetrů, aby se na depilační pásky zachytily skutečně všechny chloupky. Ale neměly by být ani výrazně delší, aby se omezila bolestivost depilace. Před depilací by měla být pokožka suchá a zbavená mastnoty.

 

 

MANIKÚRA

Ošetření a péče o přírodní nehty p- shine

Tvář se k lepšímu mění jen těžko. S vlasy jdou zázraky, chce to však odborníka. Krásné a zdravé nehty však může mít každý. Stačí k tomu trochu trpělivosti a manikúra P-Shine.

Jde o čistě přírodní techniku úpravy nehtů, jejímiž složkami jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5

 

Parafínový zábal

Parafínový zábal na ruce/nohy  intenzivně regeneruje namáhanou pokožku.

Při aplikaci zábalu dochází k významnému kosmetickému efektu, kterého dosahujeme zvýšeným prokrvením pokožky v důsledku jejího prohřátí, za současného zajištění neprodyšnosti po dobu zábalu. Působením teplého parafínového zábalu se zvyšuje tonus kůže, prokrvení kůže a zrychluje se látková výměna v pokožce. Pokožka je po aplikaci měkká, vláčná a vypnutá. Aplikace parafínového zábalu na ruce/nohy je možný v době masáže. Aplikaci zábalu lze také samozřejmě provádět samostatně.

Účinky: uvolňuje svaly a klouby, zjemňuje pokožku, má omlazující účinek, zesvětluje pigmentové skvrny, pokožka je okamžitě jemná a máte sametově hladké ruce, úspěch již po první kúře, vynikající péče pro omlazení vašich rukou/nohou